Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Premte, 17 Janar 2020

Lajmet e Fundit

Ministri Rrahmani hap telefonin për qytetarët: Raportojeni korrupsionin në Shëndetësi Ministri i Shëndetësisë, Imet Rrahmani, në emisionin “Info - Box” të RTV Dukagjini, ka theksuar se ai tash e tutje e ka të hapur telefonin... më shumë
Gjermania mbështet Kosovën për punësimin e të rinjve Zyra Gjermane për Bashkëpunim Ndërkombëtar-GIZ, ka bërë sot lansimin e projektit “Promovimi i punësimit të të rinjve në... më shumë
Gjuriq “nuk beson se NATO është pajtuar për ushtrinë e Kosovës” Drejtori i të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se nuk beson në... më shumë
Vritet një polic në Skenderaj Policia në Mitrovicë bën të ditur se sot pasdite në Skenderaj një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur... më shumë
Nikoliq kërkoi nga Ban Ki-moon të pengojë pranimin e Kosovës në UNESCO Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikoliq ka kërkuar mbështetjen e sekretarit të përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara Ban Ki-moon për... më shumë
Kuvendi të enjten me minus 50 deputetë Mbi 50 deputetë të Kuvendit të Kosovës pritet mos të jenë të pranishëm këtë të enjte në seancën plenare, për... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi