Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 19 Tetor 2019

Lajmet e Fundit

Kongresi i UEFA-s voton në mars për Kosovën Vjen dhe lajmi i pritur nga komiteti ekzekutiv i Federatës evropiane të futbollit, i cili delegon çështjen e pranimit të FFK-së në... më shumë
Mbi 1000 biznese të shuara në mënyrë vullnetare Në tregun e Kosovës nga muaji janar e deri më tash janë shuar në mënyrë vullnetare 1 mijë biznese, thonë zyrtarë të... më shumë
Afera e stentave mund ta çojë Aganin në bankën e të akuzuarve Ish-ministri i shëndetësisë, tash Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor Ferid Agani, shumë shpejt mund t’i shtohet listës së... më shumë
Chiti: Kosova vend i sigurt, por i izoluar në Evropë Situata e sigurisë në Kosovë vlerësohet e qetë, por i izoluar për qytetarët në lëvizjen e lirë për në vendet e Bashkimit... më shumë
Kosova do të anëtarësohet në UNESCO Drejtoresha e Këshillit Britanik në Kosovë, Arjeta Emra, ka thënë se ky këshill është duke punuar maksimalisht për... më shumë
Chiti: Italia mbështet Kosovën për integrimin në BE Ministri i Integrimit Evropian, Bekim Çollaku, priti sot në takim delegacionin e senatorëve italianë, të kryesuar nga Vannino Chiti, kryetar i Komisionit... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi