Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 19 Tetor 2019

Lajmet e Fundit

Thaçi takon ambasadorët e UNESCO-s në Paris Zëvendëskryeministri i parë i Kosovës dhe njëherësh ministër i Punëve të Jashtme i Kosovës, Hashim Thaçi, pas Londrës... më shumë
Nenad Rashiq i bashkohet Listës Serbe Grupit parlamentar të Listës Serbe, nga sot iu është bashkuar edhe deputeti, njëherit kryetar i Partisë Demokratike Progresive, Nenad Rashiq. më shumë
Nis peticioni kundër 'Zajednicës' dhe demarkacionit ​Tre liderët e partive opozitare kanë nënshkruar peticionin në kundërshtim të marrëveshjeve me Serbinë dhe demarkacionin kufitar me... më shumë
Chiti: Italia aleati besnik i Kosovës Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim një delegacion të senatorëve italianë në Komisionin për Politika... më shumë
Thaçi në Paris, për anëtarësimin e Kosovës në UNESCO Zëvendëskryeministri, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, ka vazhduar udhëtimin e tij për në Paris, vetëm... më shumë
Chiti: Italia e do Kosovën në BE Kosova gëzon përkrahje nga çdo përbërje e tij, ndërkaq takimet e deritashme Senat-Kuvend i Kosovës, dëshmojnë se Italia e do... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi