Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Mërkurë, 16 Tetor 2019

Lajmet e Fundit

Obama: Mbesim të përkushtuar që të punojmë përkrah jush Vlora Çitaku, tashmë edhe zyrtarisht është ambasadore e Republikës së Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. më shumë
Ministri Yagcilar priti komandantin e KFOR-it turk, Saim Bagci Komandanti i sapo emëruar i trupave ushtarake turke, që veprojnë në kuadër të KFOR-it, Saim Bagci,u prit në Ministrinë e Administratës... më shumë
Lekaj: Opozita nuk do dhunë Deputeti nga radhët e AAK-së, Pal Lekaj, ka thënë se kryeministri Isa Mustafa nuk ka guxuar të shfaqet sot në seancën e Kuvendit të... më shumë
Opozita nis peticion kundër marrëveshjes për “Zajednicën” Opozita kosovare, Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën, prej sot do të fillojë aktivitetin... më shumë
Shtohen forcat e sigurisë në rrugën deri te shtëpia e kryeministrit Mustafa Rruga që shpie në shtëpinë e kryeministrit Isa Mustafa është mbushur me forca policore. Shtimi i këtyre forcave vërehet nga rrethi te... më shumë
Thaçi në Londër flet për “konsolidimin e shtetit të Kosovës” Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës Hashim Thaçi po qëndron në një vizitë zyrtare në Londër. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi