Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 23 Shtator 2019

Lajmet e Fundit

Opozita bojkoton mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit! Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma kanë bojkotuar mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. më shumë
Kurti paralajmëron tërmete të reja politike në Kosovë Ish-lideri i “Vetëvendosjes”, Albin Kurti, ka paralajmëruar nga Tirana tërmete të reja politike dhe shoqërore në Kosovë. Në... më shumë
Aeroporti “Adem Jashari” edhe me një çmim të ri Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” po vazhdon të shënoj suksese në nivele ndërkombëtare. Krahas rritjes së... më shumë
Pavarësia e Kosovës, çështje e kryer Shteti i Kosovës është një proces i pakthyeshëm dhe ai vazhdon të injorohet vetëm nga politikanët e papërgjegjshëm. më shumë
‘Ekspozita “Jeta e përbashkët në Prizren” hapet sot në Qendrën Kulturore Turke në Prizren Ekspozita me temë “Jeta e përbashkët në Prizren” e piktorit prizrenas Besim Danjolli është dot po takohet me artdashësit. Pikturat... më shumë
Jahjaga takoi në Nju Jork përfaqësuesit e Fondit Global Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, takoi në Nju Jork përfaqësuesit e Fondit Global për Angazhim të Komunitetit dhe... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi