Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 19 Tetor 2019

Lajmet e Fundit

Kultura turke zbret në Prizren nëpërmjet 'Karvani i Ballkanit' Në kuadër të projektit i cili ka për qëllim ta promovojë kulturën turke në Ballkan do të ekzekutohen artet tradicionale turke si... më shumë
FSK pjesëmarrëse në takimin e armatave të Adriatikut Në Ohër të Maqedonisë është hapur sot Samiti i shefave të shtatmadhorive të armatave nga vendet anëtare të Kartës së... më shumë
Bajrami në Amerikë merr përkrahje për përmirësimin e cilësisë në arsim Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami takon zyrtarë të lartë në Departamentin Amerikan të Shtetit dhe Agjencionin Amerikan... më shumë
Beqiri: Në Kuvend vendos shumica, jo trimëria Shefi i Grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri, ka komentuar sa i përket situatës së krijuar gjatë seancës... më shumë
Thaçi: Zhvillimi ekonomik në fokus të Qeverisë Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, ka njoftuar se gjatë qëndrimit të tij në Britani... më shumë
Haradinaj, Mustafës: Tërhiqe nënshkrimin, ndryshe s’ka normalitet në Kosovë Kryetari i AAK-së, si dhe deputet në Kuvendin e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kërkuar nga kryeministri Isa Mustafa, që ta tërheqë... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi