Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Marte, 22 Tetor 2019

Lajmet e Fundit

Kosova me përfaqësues në RACVIAC Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka filluar procesin e dërgimit të diplomatëve si përfaqësues të Kosovës në... më shumë
Ambasadori Delawie organizon pritje për Qeverinë Ambasadori i ri i Amerikës në Kosovë ,Greg Delawie, i ka ftuar sonte në takim të gjithë kabinetin qeveritar. më shumë
Komandanti i KFOR-it turk konfirmon mbështetjen për Mamushën Komandanti i KFOR-it turk, Saim Bağcı gjatë vizitës në Mamushë është takuar me kryetarin e komunës, Arif Bütüç dhe ka... më shumë
Qeveria miraton Strategjinë kundër radikalizmit dhe ekstremizmit Qeveria e Kosovës ka miratuar Strategjinë për parandalimin e ekstremizmit të dhunshëm dhe radikalizmit që shpie në terrorizëm për... më shumë
Veseli: Kuvendi qe 14 vjet punon pa ligj Sot është mbajtur tryezë diskutimi me partnerët dhe organizatat e shoqërisë civile për Projektligjin për Kuvendin e Republikës së... më shumë
Selimi priti konsullen e përgjithshme të Turqisë në Prizren Selimi, ka pritur sot në një takim njoftues Selen Evcit, konsulle e përgjithshme e Republikës së Turqisë në Prizren, e cila është... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi