Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 16 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

O’Conell: Britania e Madhe çdo herë do ta mbështes Kosovën Mbështetja e Britanisë së Madhe për Kosovën nuk kanë munguar asnjëherë dhe nuk do të mungojë kurrë. më shumë
Opozita e bashkuar për rrëzimin e Qeverisë Opozita, në një konferencë të përbashkët kanë thënë se janë më shumë se kurrë të bashkuar dhe do të... më shumë
Shqetësuese, sipas të rinjve, gruaja e ka vendin në shtëpi! Partitë politike kanë nënshkruar sot një deklaratë ku janë zotuar për rritjen e përfshirjes së grave në proceset zgjedhore. më shumë
Mustafa kërkoi anulimin e kontratës me djalin e tij Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa tha se ai nuk ka pasur asnjë informatë për rregullimin e një makine të Qeverisë e cila ka pasur garancionin... më shumë
Rekordi i bankave, 53 milionë euro fitim Sivjet për shtatë muaj bankat komerciale kanë fituar aq sa në të kaluarën nuk arrinin të fitonin për dy vjet. Ky është rekordi i... më shumë
Mustafa u kërkon ministrave eliminim të korrupsionit Kryeministri Isa Mustafa në mbledhjen e Qeverisë kërkoi nga ministrat që të punojnë me përkushtim të plotë me mënyrë që... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi