Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Premte, 15 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

Hani i Elezit i bën gati xhamitë për pranim eventual të refugjatëve sirianë Fluksi i refugjatëve sirianë dhe telashet e një dite më parë lidhur me alivanosjen e tre sirianëve në kufirin me Maqedoninë ka shtyrë... më shumë
Jahjaga: Serbia do ta njohë pavarësinë e Kosovës Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ishte e ftuar në studion e “Top Show” në Top Channel. më shumë
Në Ferizaj konfiskohen bankënota 50 eurosh të falsifikuara Në Ferizaj janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit në disa lokacione të ndryshme kanë vënë... më shumë
Hiqen pikat e vëzhgimit, “Civilna Zastita” ende aktive E ashtuquajtur “Civilna Zastita”, një organizatë paralele e armatosur në veri të Kosovës, është aktive dhe më e mobilizuar,... më shumë
Thaçi udhëtoi në vizitë zyrtare në Britani Zëvendëskryeministri i parë, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme i Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar sot për... më shumë
Kosova gati për udhëtim pa viza Ministri për Integrime Evropian, Bekim Ҫollaku ka deklaruar se Kosova është gati për liberalizimin e vizave së shpejti. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi