Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 21 Shtator 2019

Lajmet e Fundit

Veseli: Histori e vështirë e përpjekjeve të Kosovës për demokraci Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli në Ditën ndërkombëtare të demokracisë tha se në këtë ditë, vendi ynë... më shumë
O’Connell: Korrupsioni nuk po luftohet As gjysma e rasteve të dërguara në Prokurorinë e Kosovës, nuk kanë arritur të zgjidhen nga ky organ. Ky është rezultati që dha sot... më shumë
Thaçi: Serbia shkel Marrëveshjen e Brukselit me gjuhën që përdor ndaj Kosovës Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka deklaruar të përditshmes së Beogradit “Danas” se... më shumë
ASK: Kapacitetet hoteliere në Kosovë shfrytëzohen 15.7 për qind Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Statistikat e Hotelerisë në Kosovë për TM2 2015. më shumë
Kuvendi pritet të formojë 45 grupe të miqësisë Kuvendi i Kosovës pritet të formoj 45 grupe të miqësisë më shtete të ndryshme të botës. Kështu kanë propozuar anëtaret e... më shumë
Gjenden 3 sirianë në një kamion në kufirin Kosovë – Maqedoni Në kufirin mes Kosovës dhe Maqedonisë mbrëmë janë gjetur tre sirianë. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi