Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 18 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

Turqit kundër Asociacionit Themelimin e Asociacionit të Komunave Serbe në Kosovë nuk po e përkrahin komuniteti turk në Kosovë. më shumë
Jahjaga takon drejtorin e CIA-s, diskutojnë për sigurinë në Kosovë Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga është pritur nga drejtori i Agjencisë Qendrore të Inteligjencës (CIA) të Shteteve... më shumë
'Civilna Zastita' ia dorëzon Policisë së Kosovës pikat e vëzhgimit në veri Struktura e deritashme paralele e sigurisë në veri të Kosovës “Civilna Zasita” (Mbrojtja Civile), ia ka dorëzuar Policisë së... më shumë
Tahiri: Më 28 shtator në Brukse diskutohen shkeljet e djeshme Ministrja pa portofol dhe për Dialog me Serbinë , Edita Tahiri tha se për shkeljen e djeshme të Marrëveshjes për Lëvizje të Lirë... më shumë
Ministri i FSK-së priti komandantin e ri të KFOR-it Ministri i Ministrisë për Forcën e Sigurisë së Kosovës(MFSK) Haki Demolli ka pritur sot në takim komandantin e KFOR-it, gjeneral major Guglielmo... më shumë
Suspendohet drejtori rajonal Policisë së Kosovës në Prizren, Nexhmi Krasniqi Inspektorati Policor i Kosovës (IPK), pasi ka pranuar disa informacione dhe ankesa nga qytetarët, si dhe pas ndërmarrjes së disa veprimeve hetimore preliminare,... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi