Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Premte, 22 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

Në Prizren mbahet protesta kundër mosfunksionimit të drejtësitë Dhjetëra qytetarë, në mesin e tyre fëmijë e pleq, janë ndalur para Gjykatës Themelore në Prizren në shenjë proteste për... më shumë
Uji i çezmës në Kosovë dhe Shqipëri nuk pihet Gazeta britanike, Daily Mail, ka publikuar një hartë të vendeve në të cilat nuk mund të pihet uji i çezmës. më shumë
Ministri Hoti priti ambasadoren turke Ministri i Financave Avdullah Hoti priti sot në takim ambasadoren e Republikës së Turqisë në Kosovë znj. Kıvılcım... më shumë
Moti: Po kthehet vera Gjatë javës së ardhshme në vend parashikohet të mbajë mot i ngrohtë dhe me temperatura të larta. më shumë
Thaçi: Dhuna është e papranueshme Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm, Hashim Thaçi, priti në një takim njoftues komandantin e ri të KFOR-it, Gjeneral-Majorin Guglielmo... më shumë
Opozita braktis mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit Opozita e ka braktisur mbledhjen e kryesisë së Kuvendit të Kosovës ku po diskutohej lidhur me marrëveshjet e fundit të arritura në Bruksel. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi