Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 21 Shtator 2019

Lajmet e Fundit

Besimtarët nga Kosova u nisën për Haxh Sot nga Aeroporti Ndërkombëtar "Ademi Jashari", kanë udhëtuar për në Mekë të Arabisë Saudite grupi i parë i besimtarëve... më shumë
Hoti lavdëron qeverinë Mustafa “E ftoj opozitën të jetë konstruktive me kritika dhe sugjerime për politikat qeverisëse në interes të qytetarëve”, thotë... më shumë
Ambasadori Delawie kërkon program të rreptë kundër korrupsionit Ambasadori i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Greg Delawie, thotë se për të sfidë do të jetë përpjekja për të... më shumë
Ambasadorët politikë, në kundërshtim me ligjin Procesi i emërimit të ambasadorëve të rinj ka ngecur si pasojë e tejkalimit të kuotës së të emëruarve politikë, shkruan sot... më shumë
OBI përkrah anëtarësimin e Kosovës në UNESCO Zëvendësministri i Jashtëm i Kosovës, Petrit Selimi, është duke qëndruar në një vizitë njëditore pune në selinë e... më shumë
Opozita po përgatitet për protestë Opozita është në një front të përbashkët kundër veprimeve të fundit të Qeverisë që lidhen me marrëveshjet me... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi