Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 23 Shtator 2019

Lajmet e Fundit

Bllokimi i Kuvendit, qasje e rrezikshme Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovci ka thënë se logjika e bllokimit të punës së Kuvendit nga opozita... më shumë
Kryeministri dhe Ministri i Jashtëm në New York, kundër ISIS'it ​Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka udhëtuar sot për në New York, ku është ftuar nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të... më shumë
Jahjaga: Po bëhemi vend i rëndësishëm Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, thotë se pjesëmarrja e Kosovës në javën e Asamblesë së Përgjithshme të OKB’së,... më shumë
Jashari: Nuk garantojmë që protesta do të jetë e qetë Kryetari i Shoqatës së Familjeve të Dëshmorëve të luftës së UÇK-së, Xhavit Jashari, në një intervistë për... më shumë
Banka Botërore: Rritja ekonomike e Kosovës nuk e zhduk varfërinë Banka Botërore, zyra e saj në Kosovë, sot ka prezantuar raportin për gjashtëmujorin e parë të këtij viti, ku ka prezantuar statistikat... më shumë
Edhe Libia do të mbështesë Kosovën për në UNESCO Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga u takua sot në Nju Jork me Presidentin e Këshillit të Deputetëve dhe Ushtruesin e... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi