Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 21 Shtator 2019

Lajmet e Fundit

Në Prizren sot protestohet kundër dështimit të organeve të rendit Familja e Hekuran Morinës ka vendosur që sot në mesditë të protestojë në shenjë pakënaqësie, siç thotë ajo,... më shumë
Protestat e paralajmëruara masive, pas verdiktit të Kushtetueses Përkundër paralajmërimeve për protesta masive nga ana e opozitës, këto protesta nuk do të fillojnë pa e dhënë verdiktin Gjykata... më shumë
Drenas: Aksident trafiku, lëndohen 17 nxënës Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në Drenas në mes të një kamioni dhe një minibusi, ku për pasojë kanë mbetur... më shumë
Themelohet asociacioni i komunave shqiptare në Serbi Këshilltarët komunalë të tri komunave Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë, kanë miratuar me unanimitet themelimin e Asociacionit të Komunave me... më shumë
ISIS: Do t'i sulmojmë Ambasadat e huaja në Prishtinë, Tiranë e Sarajevë Organizata ekstremiste e Shtetit Islamik, ka kërcënuar sërish Ballkanin me sulme terroriste. Në revistën e tyre “Dabiq”, ata kanë theksuar... më shumë
Presidentja: Në ShBA vet e treta Pas raportimeve se presidentja, Atifete Jahjaga, së bashku me një delegacion prej 10 personash, do udhëtojnë për në Amerikë, ajo ka reaguar duke... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi