Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 18 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

Për nëntë muaj, dy njohje Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, gjatë nëntë muajve sa është në detyrën e... më shumë
Zgjedhet kryetari i “ri” i Bordit të RTK-së Me shtatë vota për - nga dhjetë anëtarë sa kanë votuar gjithsej në Bordin e RTK-së - kryetar e kanë zgjedhur Ismet Bexhetin, më shumë
Siria zë vendin e parë për azilkërkim në Gjermani - Kosova të nëntin Autoritetet gjermane kanë publikuar shifrat e azilkërkuesve për muajin gusht. Sipas të dhënave, 8306 shqiptarë kanë kërkuar azil muajin e... më shumë
Thaçit i erdhi një lajm fantastik Ministri i Jashtëm zëvendëskryeministri i parë i Kosovës, Hashim Thaçi, nëpërmjet llogarisë së tij në Facebook ka njoftuar... më shumë
Qeveria e Kosovës: Aktet e dhunës dëmtojnë interesat e Kosovës dhe taksapaguesve Qeveria e Republikës së Kosovës dënon fuqishëm aktet vandale të radhës të aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje, të... më shumë
Jahjaga përmbylli vizitën zyrtare në Shqipëri Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga në përmbyllje të vizitës zyrtare në Shqipëri, vizitoi qytetin e Shkodrës. Presidentja, e... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi