Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 18 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

Tahiri, BE-së: Hiqni vizat, izolimi ishte padrejtësi Ministrja e Dialogut Edita Tahiri po merr pjesë në konferencën rajonale të ministrave në Budvë të Malit të Zi me temën... më shumë
Të gatshëm ‘t’i zbardhin’ marrëveshjet e Brukselit Zyra e Kryeministrit të Kosovës ka dorëzuar sot në Kuvendin e Republikës së Kosovës kërkesën për të informuar deputetët... më shumë
Ja mesazhi i kryeministrit Mustafa në 14 vjetorin e sulmeve në SHBA Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, përmes një mesazhi ka përkujtuar 14 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit 2001,... më shumë
Hyseni dhe komandanti i KFOR-it bisedojnë për situatën e sigurisë Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, priti në takim njoftues komandantin e KFOR-it, gjeneral majorin Guglielmo Luigi Miglietta. më shumë
Jahjaga dhe Basha diskutojnë për proceset aktuale në Kosovë e Shqipëri Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, në kuadër të vizitës shtetërore në Republikën e Shqipërisë, ka... më shumë
Një polic i lënduar, 15 aktivistë të VV-së në stacion policor Policia e Kosovës njoftoi se më 11.09.2015 rreth orës 11:00 ka pranuar informacionet se rreth 40 persona, aktivistë të lëvizjes "Vetëvendosja"... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi