Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 18 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

Thaçi: Jemi në zi sot, si 14 vite më parë Zëvendëskryeministri i parë, Hashim Thaçi, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme ka shkruar sot në Twitter, për të... më shumë
Veseli vizitoi Kampin memorial Aushvic-Birkenau Kryetari i Kuvendit të Kosovës vuri kurorë me lule në shenjë kujtimi të të gjitha viktimave të holokaustit të kryera në... më shumë
Demarkacioni barrikadon Dukagjinin Marrëveshja për Përcaktimin e Vijës Kufitare në mes Kosovës dhe Malit të Zi ka revoltuar tej mase shqiptarët e rajonit të Dukagjinit... më shumë
Jep dorëheqje Ferdije Zhushi-Etemi Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, ka pranuar sot dorëheqjen e Ferdije Zhushi-Etemi nga pozita e Kryetares së Këshillit... më shumë
Thaçi:Presim që BE në 2016 të heq vizat për qytetarët tanë Në intervistën për gazetën gjermane që merret me çështje ekonomike, 'Handelsblatt', Thaçi deklaroi se pret që vitin e... më shumë
Rama dhe Jahjaga u dakorduan për më shumë bashkëpunim mes dy vendeve Presidentja e Kosovës, Atifete Jahajga në Tiranë është pritur në një takime dhe nga kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi