Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 18 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

Kosova dhe Shqipëria kanë bërë hapa të rëndësishme para drejt zhvillimit Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani dhe homologia nga Kosova, Ahtifete Jahjaga kanë mbajtur sot një konferencë për shtyp në Tiranë. më shumë
Jahjaga pritet në Tiranë me nderime të larta Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, po qëndron sot në Tiranë në një vizitë zyrtare me ftesë të homologut të saj të... më shumë
Thaçi falënderon Orën, Muratin e Mulën për UNESCO-n Shefi i diplomacisë kosovare, Hashim Thaçi i në një postim në Facebook ka falënderuar të famshmit shqiptarë të cilët po... më shumë
Rita Ora lobon për pranim të Kosovës në UNESCO Sopranoja shqiptare me nam botëror, Inva Mula, i është bashkuar fushatës lobuese të Kosovës për pranim në UNESCO. Të martën... më shumë
Hartat konfirmojnë humbjen e mbi 8 mijë hektarëve Nuk është më sekret dokumentacioni që tregon vijën e re kufitare ndërmjet Kosovës dhe Malit të Zi, për të cilën qeveritë... më shumë
Thaçi: Kosovarët nuk kanë asnjë arsye të emigrojnë Zëvendëskryeminsitri dhe Ministri i Jashtëm i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se qytetarët e Kosovës nuk kanë asnjë arsye... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi