Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 18 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

Reinhardt: Kosovës i mjaftojnë 3 mijë ushtarë Kosova nuk ka nevojë për ushtri më të madhe sesa ajo që e ka, sepse asnjë vend i rajonit, e madje as Serbia nuk do ta sulmojë shtetin... më shumë
Presidentja e Kosovës do të nis vizitën dyditore në Shqipëri Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga do të mbërrijë sot në Tiranë me ftesë të presidentit, Bujar Nishani, në një vizitë... më shumë
Vizitë domethënëse nga Arif Bütüç Kryetari i Komunës së Mamushës dhe i KTAP-së, Arif Bütüç bashkë me një delegacion ka vizituar KFOR-in turk. më shumë
Deputetët e KDTP-së dënojnë sulmet terroriste në Turqi Deputetët e KDTP-së në Kuvendin e Kosovës, Müferra Şinik dhe Fikrim Damka, kanë dënuar sulmet terroriste në Turqi, derisa kanë... më shumë
Kosova kërkon në Bruksel përkrahje për Agjencinë e Punësimit Zëvendësministrja e Punës dhe Mirëqenies Sociale, Rita Hajzeraj-Beqaj, po qëndron në Bruksel. më shumë
Qeveria: Dhuna është e papranueshme Qeveria e Republikës së Kosovës ka dënuar sulmin ndaj kryeministrit të kryer sot nga aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi