Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 18 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

Srpska pengon procedimin e Ligjit të Arsimit për në Kuvend Qeveria e Kosovës nuk ka arritur që ta procedojë për në Kuvend projektligjin për Arsimin e Lartë për shkak të kundërshtimeve... më shumë
Qeveria emëron bordet e PTK-së, Aeroportit të Gjakovës dhe INFRAKOS Qeveria e Kosovës ka emëruar anëtarët e bordeve të ndërmarrjeve publike Postës së Kosovës, Aeroportit të Gjakovës dhe... më shumë
Vetëvendosje hedh ngjyrë mbi veturën e Kryeministrit Aktivistët e Vetëvendosjes kanë sulmuar veturën e kryeministrit të Republikës së Kosovës Isa Mustafa, raporton TV ARTA. më shumë
Policia: Dy të dyshuar për sulmin ndaj eskortës së kryeministrit Polica e Kosovës ka konfirmuar se sot rreth orës 8:00, është sulmuar eskortës e kryeministrit Isa Mustafa. Sipas Policisë dy persona janë të... më shumë
Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Shkup Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Shkup, më konkretisht në fshatin Gurëz... më shumë
Sulmohet vetura e kryeministrit Isa Mustafa Vetura e kryeministrit të Kosovës është sulmuar sot gjatë kohës kur ai duke shkuar në punë në zyrën e tij në qeveri. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi