Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 23 Shtator 2019

Lajmet e Fundit

Kosovarët, 217 milionë euro për ilaçe Heqja e kësaj takës doganore prej 10 për qind për ilaçet e importuara nga vendet e Bashkimit Evropian (BE) po shihet si një mundësi e mirë... më shumë
Opozita refuzon ndërmjetësimin e presidentes Tri partitë politike që kanë krijuar tashmë frontin opozitar vazhdojnë ta sfidojnë kryeministrin Kosovës, Isa Mustafa, për nënshkrimin... më shumë
Tusk përkrah Kosovën në rrugën integruese evropiane Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa i shoqëruar nga ministri i Jashtëm, Hashim Thaçi, dhe ministri i Integrimit, Bekim Çollaku u takua në Nju Jork... më shumë
PPE dënon sulmin me vezë ndaj Kryeministrit Partia Popullore Evropiane ka reaguar për sulmin me vezë ndaj Kryeministrit Mustafa duke e dënuar aksionin e opozitës më shumë
Lunacek “qorton” opozitën Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Ulrike Lunacek ka thënë se, vezët nuk duhet të jenë pjesë e debatit në Kuvendin e... më shumë
Qeveria rrit akcizën në gazet e naftës Në mbledhjen e Qeverisë, Ministri i Financave Avdullah Hoti ka kërkuar për vendosjen e normës së tatimit të akcizës për gazet e... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi