Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 18 Nëntor 2019

Lajmet e Fundit

Halonen: Kosova duhet të investojë në mësimdhënës Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, priti në takim ish presidenten e Finlandës, Tarja Halonen, të shoqëruar nga ambasadorja... më shumë
Kosova e gatshme vetëm për numër simbolik të refugjatëve Pamjet e tmerrshme të refugjatëve nga Lindja e Mesme, të cilët po mësyjnë Evropën për një jetë më të mirë,... më shumë
Arif Bütüç i dërgon telegram ngushëllimi presidentit Erdoğan Kryetari i Komunës së Mamushës dhe kryetari i KTAP-së, Arif Bütüç ka dërguar telegrame ngushëllimi presidentit të Turqisë,... më shumë
Kosova i kërkon angazhim Serbisë për të zhdukurit Krerët e shtetit ë Kosovës vlerësojnë se informatat për personat e zhdukur gjatë luftës së fundit në Kosovës,... më shumë
Ministri Yagcilar dënon sulmet terroriste në Turqi Ministri i MAP-it në Qeverinë e Kosovës dhe kryetari i KDTP-së, Mahir Yagcilar ka dënuar sulmet terroriste në Turqi. Ai ka theksuar se sulmet që... më shumë
Zemaj: Gjykata Speciale do t’i hetojë edhe vrasjet e pasluftës Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Armend Zemaj, në emisionin “Info-Box” të TV Dukagjini, ka theksuar se Gjykata Speciale e ka mandatin... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi