Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 21 Shtator 2019

Lajmet e Fundit

Gjermania bllokon azilin për Kosovën Gjermania të hënën shpalli që Kosova, Shqipëria dhe Mali i Zi do të klasifikohen si “shtete të sigurta” më shumë
Krasniqi: Opozita e bashkuar duhet të reflektojë besim për ndryshim Ish kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka thënë se mendimi i anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje nuk duhet të vlerësohet... më shumë
Haradinaj dorëhiqet nga Komisioni për Punë të Jashtme Ramush Haradinaj Kryetari i AAK-së, deputet në Kuvendin e Kosovës dhe njëkohësisht anëtar i Komisionit për Politikë të Jashtme të... më shumë
Bajrami: Arsimi gjithëpërfshirës është prioritet i Qeverisë Në Prishtinë hapi sot punimet Konferenca me temën: “Arsimi gjithëpërfshirës dhe cilësor për të gjithë”, organizuar nga... më shumë
Pacolli e quan të pakuptimtë pengimin nga zyrtarët e Kosovës të reciprocitetit me Serbinë Përmes një deklarate sërish ka reaguar Rrahim Pacolli, për moszbatimin e vendimit për ngrirjen e Marrëveshjes midis Kosovës e Serbisë... më shumë
Serbisë i lejohet t’i furnizojë gjithë kosovarët me energji Secilit kosovar do t’i krijohet mundësia të lidhë kontratë me operatorin shtetëror të Serbisë për furnizim me energji elektrike.... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi