Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Mërkurë, 18 Shtator 2019

Lajmet e Fundit

Për një javë, 9 të vdekur në aksidente trafiku në Kosovë Vetëm për një javë kanë humbur jetën nëntë persona në aksidente trafiku që kanë ndodhur në rrugët e Kosovës. më shumë
Regjistrimi në degën Gjuhë dhe Letërsi Turke deri më 17 shtator Në degën e Gjuhës dhe Letërsisë Turke të Fakultetit të Filologjisë në Universitetin e Prishtinës do të pranohen 33... më shumë
Kosova e Turqia me bashkëpunim në edukim Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka pritur sot ambasadoren e Turqisë në Kosovë, Kivilcim Kiliç. më shumë
Ministri Kuçi vizitoi institucionet në pjesën veriore të Mitrovicës Ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi vizitoi sot Komunën e Mitrovicës së veriut dhe u prit nga kryetari i kësaj komune Goran Rakiq dhe Adriana... më shumë
Hamza: Reciprocitet Serbisë Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës (BQK), Bedri Hamza, ka thënë se Kosova duhet të marrë masa reciprociteti ndaj Serbisë sa u... më shumë
Sejdiu pret njohje nga Sllovakia Ish presidenti i vendit, Fatmir Sejdiu priti sot në një takim udhëheqësin e Zyrës së së Sllovakisë, L`ubomir Batάry, me të cilin... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi