Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Mërkurë, 11 Dhjetor 2019

Lajmet e Fundit

Dellawie: Amerika ka qenë, është dhe do të jetë me Kosovën Ambasadori i ri amerikan në Kosovë, i cili ka filluar detyrën prej dy javësh, deklaroi në një intervistë eskluzive për RTK, se interesi... më shumë
Kosova merr kredi 39.9 milionë për modernizimin e hekurudhave Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), është duke siguruar një kredi të lartë prej 39.900.000 eurove, për të financuar... më shumë
Jashari: Gjykatat po i shkelin të drejtat e qytetarëve Avokati i Popullit, Hilmi Jashari, thotë se gjykatat kosovare vazhdojnë t’i shkelin më së shumti të drejtat e qytetarëve. më shumë
Hoti thotë se pakoja e re fiskale po pritet mirë Ministri i Financave, Avdullah Hoti, ka thënë se pakoja e re fiskale është pritur mirë nga bizneset dhe odat ekonomike. më shumë
Sot faza e dytë e testit të maturës Në të gjitha shkollat e vendit sot maturantët do t’i nënshtrohen fazës së dytë të provimit të maturës për afatin e... më shumë
Breedlove: Situata në Kosovë, e qetë dhe e sigurt Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë gjenerali Philip Breedlove tha sot se situata në Kosovë vazhdon të jetë e qetë dhe e sigurt më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi