Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Premte, 20 Shtator 2019

Lajmet e Fundit

Veseli bën thirrje për luftë kundër korrupsionit Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, sot mori pjesë dhe mbajti një fjalë rasti në takimin e Këshillit... më shumë
Kosova ka përmbushur detyrimet për liberalizim të vizave Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli priti sot në takim delegacionin e Komisionit për Politikën e Jashtme të Parlamentit Evropian, i cili kryesohej nga... më shumë
Jahjaga: Kosova, shembull për rajonin për qasjen ndaj sfidave Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga priti sot në takim një delegacion nga Komisioni për Politikë të Jashtme i Parlamentit... më shumë
Mustafa: Peshk i madh është secili që bënë korrupsion Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa tha se si shoqëri nuk kanë krijuar kritere morale as ligjore për ta luftuar korrupsionin. më shumë
Nga 1 tetori pagesat për veteranët Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka thënë se pensionet e veteranëve të luftës, pjesëtarë të Ushtrisë... më shumë
SHBA-ja e gatshme të ndihmojë Kosovën në luftimin e Korrupsionit Ambasadori i SHBA-ve, Greg Delawie, tha se sondazhet tregojnë se qytetarët e shohin korrupsionin si pengesën kryesore. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi