Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 07 Dhjetor 2019

Lajmet e Fundit

Mustafa: Asociacioni, formë e integrimit të serbëve Në mëngjesin e sotëm kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, ka folur sërish për Asociacionin e komunave me shumicë serbe. më shumë
Zbardhen projektet e Vjenës, ja çka përfiton Kosova ​Jo të gjitha projektet infrastrukturore të miratuara në Samitin e Vjenës u bën publike pas mbylljes së punimeve. më shumë
Konferecë: 'Ndërtimi i raporteve shqiptaro-serbe' Ndërtimi i raporteve shqiptaro-serbe, është titulli i konferencës që organizohet nga RTV Mitrovica dhe Ambasada e Mbretërisë së... më shumë
Mustafa emëron 6 zëvendësministra Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka emëruar të mërkurën gjashtë zëvendësministra në ministritë e Qeverisë së... më shumë
Momenti i fundit për të penguar degradimin ambiental të Obiliqit Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, priti sot kryetarin e Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi. Njoftohet se ata biseduan... më shumë
Bie me 4 mijë numri i fëmijëve që regjistrohen për herë të parë në shkollë Me fillimin e vitit të ri shkollor, dalin edhe shifrat e para alarmante. Kështu, numri i fëmijëve të regjistruar në klasën e parë për... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi