Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 07 Dhjetor 2019

Lajmet e Fundit

Thaçi reformon shërbimin diplomatik Në mbledhjen e Qeverisë së Kosovës, është miratuar edhe Ligji i ri për Shërbimin e Jashtëm të Kosovës. më shumë
Shtohen masat e sigurisë për kryeministrin Zyra e kryeministrit ka sqaruar lidhur me gjendjen e sigurisë në vend dhe me masat e ndërmarra kohëve të fundit për kryeministrin dhe... më shumë
Jahjaga ftohet në New York nga “Fondacioni Clinton” Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga dhe kryeministri shqiptar Edi Rama do të marrin pjesë në eventin “Impakti i së ardhmes” që do të... më shumë
Policia identifikon personat që dëmtuan rrethojat e Qeverisë Aksioni i sotëm i Lëvizjes Vetëvendosje, aktivistë të së cilës rrënuan rrethojat e ndërtuara ditën e djeshme para objektit të... më shumë
Turqia, vendi i parë që hap konsullatë të përgjithshme në Kosovë Turqia është duke hapur një konsullatë të përgjithshme në Kosovë në qytetin historik të Prizrenit, që për Konsull... më shumë
Rrëzohen masat e sigurisë së Qeverisë Vetëm 24 orë kanë mbijetuar rrethojat e hekurta të zgjatura në oborrin e Qeverisë së Kosovës, pas mobilizimit të fundit nga ana e... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi