Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 20 Korrik 2019

Lajmet e Fundit

Shkarkohet Jabllanoviq Përfaqësues politikë të serbëve të Kosovës kanë vendosur që nga enjtja Aleksandër Jabllanoviq të mos jetë më as... më shumë
Ahtisaari mbështet fuqishëm anëtarësimin e Kosovës në UNESCO Zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Petrit Selimi, po qëndron në një vizitë pune në... më shumë
Thaçi: Asnjë qytetarë i Kosovës nuk ka vdekur në Mekë Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaçi iu ka shprehu ngushëllime familjarëve që kanë humbur të afërmit e... më shumë
Gjysmëhëna turke shpërndan mish kurbani Gjysmëhëna turke ka vazhduar traditën për Kurban Bajram duke shpërndarë mish kurbani. Sivjet në Kosovë janë prerë 100 krerë... më shumë
Mustafa me kabinetin qeveritar viziton BIK-un Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri, Hashim Thaçi dhe ministrat, Avdullah Hoti, Ferid Agani dhe Haki Demolli,... më shumë
Jahjaga vizitoi Bashkësinë Islame të Kosovës Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga vizitoi sot selinë e Bashkësisë Islame të Kosovës. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi