Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 14 Dhjetor 2019

Lajmet e Fundit

Besimtarët myslimanë kremtojnë Kurban Bajramin Besimtarët shqiptarë, dhe ata në të gjithë botën, sot po festojnë Kurban Bajramin. më shumë
Të premten dy pritje për Bajram Të premten organizohen dy pritje për Kurban Bajram. KFOR-i turk dhe KDTP-ja do të mbajnë takimet tradicionale të Bajramit, në ditën e dytë... më shumë
Thaçi uron shtetet myslimane për Kurban Bajram Thaçi, i ka dërguar telegram urimi për festën e Kurban Bajramit edhe Sekretarit të Përgjithshëm të Organizatës për... më shumë
Kryeministri Mustafa uron besimtarët myslimanë për Bajram Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, me rastin e Festës së Kurban Bajramit, ka uruar besimtarët myslimanë dhe Bashkësinë... më shumë
Veseli ua uron besimtarëve islam Kurban Bajramin Kryeparlamentari Kadri Veseli, ka uruar të gjithë qytetarët e besimit islam me rastin e festës së Kurban Bajramit. më shumë
Kosova merr mbështetjen e Holandës Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga priti sot në takim ambasadoren e jashtëzakonshme dhe fuqiplotë të Mbretërisë... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi