Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 27 Janar 2020

Lajmet e Fundit

Jahjaga uron qytetarët e Kosovës për Kurban Bajram Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, me rastin e Ditës së Kurban Bajramit, ka uruar kryetarin e Bashkësisë Islame të... më shumë
Sami Lushtaku arrestohet në Prishtinë Sami Lushtaku është arrestuar të martën pasdite në Prishtinë, pak kohë pasi që ishte sjellë në Qendrën Klinike Universitare... më shumë
Ose 220 euro paga e veteranit, ose demonstrata Organizatat e dala nga lufta e UÇK-së kanë reaguar pas vendimit të sotëm të Qeverisë së Kosovës, e cila ka përcaktuar... më shumë
Tërnava: Ndihmoni të varfëritë dhe jetimët për Kurban Bajram Me rastin e festës së Kurban Bajramit, myftiu i Kosovës, Naim Tërnava, uroi gjithë qytetarët, duke thënë se kjo festë shfaq... më shumë
Qeveria miraton vendimin për fillimin pagës së veteranëve Qeveria e Kosovës ka caktuar lartësinë e pensionit që veteranët luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës do ta... më shumë
Tërnava: Na presin sfida që kërkojnë urtësi Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava ka shprehur vërejtjet e tij rreth Projektligjit për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për Lirinë Fetare të... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi