Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Marte, 22 Tetor 2019

Lajmet e Fundit

Lumezi e Cvitan u pajtuan për thellimin e bashkëpunimit Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, i shoqëruar nga kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Gjilan, Jetish Maloku, po qëndrojnë për... më shumë
Thaçi: Veprimi i opozitës i shëmtuar Zëvëndëskryeministri dhe ministri i Jashtëm, Hashim Thaçi, në emisionin “Ora e Fundit” të Klan Kosovës, duke folur për... më shumë
Mustafa: S'ka kthim në pikën zero në asnjë marrëveshje Kryeministri i vendit, Isa Mustafa, gjatë emisionit "Debat" në RTK, ka deklaruar se veprimi i sotëm i opozitës, duke e sulmuar atë me vezë nuk... më shumë
BE: Dhuna është e papranueshme Gjuajtja me vezë nga deputetët e opozitës në Kuvendin e Kosovës në drejtim të kryeministrit, Isa Mustafa, derisa ai kishte nisur raportimin e tij... më shumë
Jep dorëheqje kryetarja e Gjykatës Themelore të Mitrovicës Kryetarja e Gjykatës Themelore të Mitrovicës, Kada Bunjaku-Përquku ka dhënë dorëheqje nga ky post për arsye siç i ka quajtur ajo... më shumë
Policia: Dy të dyshuar tentuan ta sulmojnë kryeministrin Sipas zyrës për informim në Policinë e Kosovës, njësitë policore kanë intervenuar menjëherë dhe kanë parandaluar veprimin e... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi