Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Enjte, 23 Janar 2020

Lajmet e Fundit

Mustafa: Folëm edhe për përmbylljen e misionit të EULEX-it Kryeministri Isa Mustafa, thotë se në Nju Jork, janë zhvilluar shumë takime me rëndësi për Kosovën, si për njohje, procesin e... më shumë
Jahjaga u takua me Presidentin e Portugalisë, Anibal Cavaco Presidentja Atifete Jahjaga, në kuadër të aktiviteteve me rastin e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, u takua sot në Nju Jork me... më shumë
Kosova e barabartë në OKB Sipas alfabetit, Kosova është ulur afër Kuvajtit në pjesëmarrjen e saj në Samitin e Liderëve Botërorë për luftën Anti-Terror. më shumë
Veseli: Respekt dhe vëmendje e veçantë për Mimozën Kërcënimi dhe ekzekutimi i kryetares së Gjakovës Mimoza Kusari – Lila, lajmë të cilin e ka dhënë dje vetë kryetarja, ka marrë... më shumë
Mustafa takon Mogherinin, kërkon finalizimin e MSA-së dhe liberalizimin e vizave Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, u takua në Nju Jork me Përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për Punë... më shumë
Veseli: Opozita duhet ta shfrytëzoj foltoren e jo ta bllokoj atë Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, sot pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit, në një konferencë për media ka ftuar... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi