Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Mërkurë, 16 Tetor 2019

Lajmet e Fundit

Dita e Kurban-Bajramit, të enjten më 24 shtator Kryesia e Bashkësisë Islame të Kosovës njofton besimtarët dhe opinion e gjerë se dita e parë e festës së Kurban - Bajramit,... më shumë
Veseli ndërpret seancën Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli e ka shpallur të ndërprerë seancën e Kuvendit deri në krijimin e rrethanave për punë. më shumë
Opozita e bashkuar deri në zgjedhje të parakohshme Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma kanë arritur një marrëveshje në parim për një listë të... më shumë
Vetëvendosje: Deputetët e pozitës sulmojnë opozitën me gota qelqi Derisa opozita po zhvillonte aksion simbolik demokratik për të shprehur shqetësimin me gënjeshtrat që po ia bën Isa Mustafa popullit dhe... më shumë
Kuvendi, 15 minuta pauzë Opozita po e bllokon sërish seancën e Kuvendit të Kosovës. Ata janë ngritur në këmbë dhe janë zhvendosur të gjithë tek... më shumë
Çollaku u takua me Komisionerin Hahn Ministri i Integrimit Evropian, Bekim Çollaku zhvilloi sot takim me Komisionerin Johannes Hahn, në Bruksel, ku diskutuan për reformat dhe progresin në... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi