Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Diel, 19 Janar 2020

Lajmet e Fundit

Qeveria dënon aktet e dhunshme në Kuvend Qeveria e Republikës së Kosovës vlerëson se të gjithë kanë për detyrim të përmbahen nga aktet e dhunës dhe të shmangin... më shumë
Jahjaga sulmin me ve ndaj Mustafës e quan akt të shëmtuar Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga e dënon sulmin ndaj kryeministrit Isa Mustafa gjatë seancës së Kuvendit të... më shumë
AAK: Veprimi i Opozitës në Kuvend, hap i domosdoshëm AAK thekson se veprimi i sotëm i Opozitës në Kuvend, ka qenë një veprim i domosdoshme. më shumë
Beqiri: Sjellje e opozitës s’kanë të bëjnë me demokraci Shefi i Grupit parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri sjelljen e sotme të opozitës e ka quajtur jo demokratike. më shumë
Deklaratë e Kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli Askush nuk ka të drejtë dhe nuk do të lejohet që të cënoj deputetët në kryerjen e fuksionit të tyre përfaqësues. më shumë
Seanca vazhdon sot në orën 14:00 Seanca e ndërprerë pak më parë do të vazhdojë pasdite në orën 14:00. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi