Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 19 Tetor 2019

Lajmet e Fundit

Minoritetet kërkojnë të drejtat e tyre për arsim Komisioni parlamentar për të Drejtat, Interesat e Komuniteteve dhe për Kthim, në mbledhjen e sotme shqyrtoi çështjen e Rektoratit të UP-së... më shumë
Mustafa: Shteti shqiptar ta zbardh vrasjen e Ahmet Krasniqit Nën patronatin e Kryeministrisë së Republikës së Kosovës është mbajtur akademi përkujtimore në nder të ish-ministrit të... më shumë
Jahjaga: Bashkëpunimi me Kuvajtin do të vazhdojë Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga priti sot në takim lamtumirës në përmbyllje të mandatit të tij në Kosovë, ambasadorin e Kuvajtit... më shumë
Delawie: Forcimi i sundimit të ligjit, top prioritetet Infrastruktura dhe kushtet e mira për prokurorët në Prokurorinë Themelore në Gjilan do të ndihmojnë në hetimet dhe ndjekjen e kryerësve... më shumë
Ivanoviq lëshohet nga spitali I dyshuari për krime ndaj popullatës shqiptare gjatë viteve 1999-2000 në Mitrovicë, Oliver Ivanoviq, do ta lëshojë sot spitalin. më shumë
Haradinaj: Protestat, pas peticionit Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdon të këmbëngulë se dy marrëveshjet e fundit të... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi