Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Mërkurë, 16 Tetor 2019

Lajmet e Fundit

Nesër vazhdon seanca, kryeministri Mustafa raporton para Kuvendit Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka bërë të ditur se kryeministri i Kosovës, nesër, pritet të mbahet vazhdimi i seancës... më shumë
Kurbanët mund të prehen vetëm tek tregu i kafshëve Komuna e Prishtinës, gjegjësisht sektori Veterinar - Sanitar i Drejtorisë së Inspekcionit, njofton të gjithë qytetarët e Prishtinës të... më shumë
Thaçi pret ambasadorin e Kuvajtit Zëvendëskryeministri Hashim Thaçi, njëherësh ministër i Jashtëm i Kosovës, sot ka pritur Ambasadorin e Shtetit të Kuvajtit në... më shumë
Ministri Hyseni, vizitë zyrtare në Gjermani Ministri i Punëve të Brendshme,Skender Hyseni do të qëndrojë në një vizitë zyrtare në Mynhen të Gjermanisë, me ftesë... më shumë
Në rritje numri i vrasjeve në rajonin e Prizrenit Numri i vrasjeve në rajonin e Prizrenit ka shënuar rritje dhe se brenda këtij viti kanë ndodhur 8 vrasje, thotë zëdhënësi i Policisë... më shumë
OKB: Për çdo vit Shqipëria furnizon Kosovën dhe Serbinë me 100 tonë drogë Bandat serbe dhe shqiptare ne Zvicër sot janë më aktive dhe kanë bashkëpunim më të mirë të kontrabandës se drogës. më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi