Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 19 Tetor 2019

Lajmet e Fundit

Aksident në magjistralen Prishtinë - Mitrovicë, vdes motoçiklisti Një person ka vdekur në një aksident të rëndë, që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë... më shumë
VV: 41,105 mijë nënshkrime kundër “Zajednicës” dhe Demarkacionit Lëvizja Vetëvendosje thotë se peticioni kundër “Zajednicës” dhe Ddemarkacionit me Malin e Zi, deri tani është nënshkruar nga... më shumë
Bëhet rikonstruimi i vendeve të vrasjes së shqiptarëve Përfaqësues të ligjit në Kosovë bashkë me pjesëtarët e Policisë së Kosovës dhe EULEX-it, kanë qenë të... më shumë
Arrin në 11 numri i të lënduarve në aksidentin 'Te Rrethi' Ka shkuar në 11 numri i të lënduarve në aksidentin e ndodhur pak më parë “Te Rrethi” në Prishtinë. më shumë
Afaristët prizrenas, në Panairin e Këpucëve, në Izmir Shoqata e afaristëve dhe zejtarëve "Esnaf" nga Prizreni në kuadër të bashkëpunimit të vendosur më parë me Panairin e Izmirit ka... më shumë
Çështja e rrushit me Shqipërinë u zgjidh Telashet për eksportin e rrushit mes Kosovës dhe Shqipërisë kanë marr fund. Shteti shqiptar ka pranuar kërkesen e palës kosovare për... më shumë

Gazetat

Koha Ditore

Zëri

Express

Insajderi