Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 24 Shkurt 2020
Takohen Jahjaga e Haradinaj, bisedojnë për veteranëtE Premte 24 Prill 2015 20:17Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga priti sot kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj për të diskutuar rreth përfshirjes dhe kategorizimit të pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës të Zonës Operative të Dukagjinit.më shumë
600 vende të reja pune në PrishtinëMinistri i MPMS Abrashi u takua me përfaqësuesin e kompanisë B. L Harbert International, Brian J Kelly....më shumë
Zhbogar: Energjia elektrike në Kosovë është e shtrenjtëNë konferencën e organizuar nga KOSID mbi energjinë, përfaqësuesi i Zyrës së...më shumë
Fëmijët argëtohen me rastin e festës së dyfishtë Me rastin e 23 prillit, ditës kombëtare dhe festës së fëmijëve në Turqi si dhe...më shumë
Mediat në gjuhën turke në Kosovë bëjnë hapa prapa Në kuadër të shënimit të 23 prillit, festës memoriale të turqve të Kosovës...më shumë
Meucci: Wendor nuk përfaqëson qëndrimin e EULEX-itMë 20 prill 2015, Prokurori i EULEX-it Heikki Wendorf, ia ka drejtuar një letër Presidentes së...më shumë
TV Alfa zbulon identitetin e personave që sulmuan stacionin në Goshincë?!Komandant Xhevair Ademi nga Gjilani është udhëheqësi i grupit të armatosur, i cili...më shumë
Lumezi paralajmëron ata që fituan kundërligjshëm: Mos u ndiheni mirë Në një ceremoni të organizuar sot, Aleksandër Lumezi edhe zyrtarisht ka filluar punën si...më shumë
Ish punëtorët e Fabrikës së Gypave tentojnë të hyjnë në QeveriIsh punëtorët e Fabrikës së Gypave në Ferizaj, kanë tentuar të futen brenda...më shumë
Gërmime në Novi Pazar, dyshohet për varrezë masiveMë 23 dhe 24 prill do fillojnë gërmimet në dy anët e lumit të Novi Pazarit ku dyshohet...më shumë
Ankohen te Yagcilar per Pallatin e DrejtesiseMinistri i Ministrisësë Administratës Publike, Mahir Yagcilar u takua me Kryeprokurorin e...më shumë
Thaçi intervenoi te Erdogani për të liruar dy zyrtarët e arrestuar të AKI-sëDy zyrtarë të lartë të AKI-së janë arrestuar nga autoritetet turke me të dalë...më shumë
Aleksandër Lumezi Kryeprokuror i ShtetitAleksandër Lumezi është dekretuar sot nga presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete...më shumë

Kategoritë