Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 24 Shkurt 2020
Vazhdojnë hetimet për korrupsion në EULEXE Premte 17 Prill 2015 13:54Prokuroria ka konfirmuar të enjten se hetimet për korrupsion në EULEX janë duke vazhduar, shkruan sot Koha Ditore.më shumë
Sot rivarrosen trupat e 21 të vrarëve të ÇikatovësSot bëhet rivarrimi i 21 trupave të viktimave nga fshati Çikatovë e Vjetër të...më shumë
Presidenti i KON-it Bach sot në KosovëPresidenti i Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (KON), Thomas Bach, më një delegacion të gjerë,...më shumë
Bojkotohet puna në Pallatin e DrejtësisëPunëtorët e Pallatit të Drejtësisë, sot kanë bojkotuar punën në shenjë...më shumë
Ashensori i lëshon punëtorët e Pallatit të DrejtësisëKatër punëtorë të Gjykatës së Apelit janë lënduar derisa ndodheshin në...më shumë
Ambasadori i ri britanik, dhëndër i Kosovës?Ambasadori i ri britanik, Ruairi O’Connelli, është dhëndër i Kosovës. Bashkëshortja e...më shumë
FSK vazhdon kërkimin e Sead Alushit në lumin IbërForca e Sigurisë së Kosovës, përkatësisht njësia për Kërkim-Shpëtim në...më shumë
9 të arrestuar në MitrovicëNëntë persona janë ndaluar në orët e hershme të mëngjesit pas një aksioni...më shumë
Sulmuesit kanë lënë edhe porosi të shkruaraMbrëmë rreth orës 23:00 është sulmuar stacioni i Policisë së Kosovës në...më shumë
Vendet më fetare në botë, ja ku është Kosova Në nivel global është konfirmuar se se 2/3 e popullsisë botërore e konsiderojnë veten...më shumë
Paramilitarë serbë do të bëhen gardianë burgjeshMidis punonjësve të burgjeve të Kosovës do të ketë edhe pjesëtarë të...më shumë
Shpërthim në Stacionin policor në Zubin PotokVeriu i Kosovës po vazhdon të mos jetë i qetë pas incidenteve të fundit që kanë...më shumë
OSBE ndihmon Policinë e Kosovës në luftimin e korrupsionitMisioni i OSBE-së në Kosovë dhe Ambasada Gjermane do të fillojnë sot pasdite një projekt...më shumë

Kategoritë