Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 24 Shkurt 2020
Rrahje në veri, ka edhe të lënduarE Hënë 13 Prill 2015 12:49Një përleshje mes disa personave, me ç’rast dy nga ta kanë mbetur të plagosur me armë zjarri, ka ndodhur sot pas mesnate në lokalin ‘Crna Dama’ në veri të Mitrovicës.më shumë
Peticioni për çmimin e energjisë do të diskutohet në KuvendKa muaj që në Kuvendin e Kosovës është dorëzuar peticion i nënshkruar nga mijëra...më shumë
Liderët opozitarë mblidhen në zyrat e VetëvendosjesLëvizja Vetëvendosje, përmes një njoftimi ka bërë me dije se liderët e partive...më shumë
Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e Sead Alushit!Sipas një njoftimi të Komunës së Mitrovicës, ashtu siç ishte paralajmëruar, në...më shumë
Bahtiri: Mos ta tensionojmë situatën, të ruhemi nga spekulimet për Sead AlushinKryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka shprehur keqardhje për zhdukjen e të riut Sead Alushit,...më shumë
Policia zbardh detajet e vrasjes së rojës në Albi MallPolicia e Kosovës në një konferencë për media ka publikuar detaje për dy vrasjet e fundit...më shumë
Zhduket një i ri shqiptar në VeriNjë 17 vjeçar është zhdukur në veri nga dita djeshme dhe deri më tash nuk dihet për...më shumë
Jahjaga kërkon drejtësi për viktimat e dhunës seksuale gjatë luftësPresidentja e Republikës së Kosovës zonja Atifete Jahjaga priti sot kryesuesin e Këshillit...më shumë
PSBE dënon therjen me thikë në Mitrovicë Shefi i Zyres së BE-së në Kosovë (PSBE) e dënon therjen me thikë të një të...më shumë
Pa vullnet për luftimin e korrupsionitKorrupsioni po pengon zhvillimin ekonomik dhe duhet të luftohet me hapa konkret e jo vetëm me fjalë, u...më shumë
MPB dhuron 24 kamionë për njësitet e zjarrfikësveMinistria e Punëve të Brendshme do të shpërndajë 24 kamionë, për fazën e...më shumë
Dorëzohet në polici i dyshimti për vrasjen e rojës në “Albi Mall”Në Policinë e Kosovës sonte është dorëzuar i dyshuari kryesor për vrasjen e rojtarit...më shumë
Shefqet Krasniqi, veteran i UÇK-sëKomisioni për verifikim të veteranëve të UÇK-së ka publikuar sot listat e...më shumë

Kategoritë