Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 30 Mars 2020
Remi e Selimi, ish-komandantët e luftës dhe milionerët e paqes!E Mërkurë 04 Mars 2015 13:23Duke u bazuar në të dhënat e paraqitura në Agjencia Kundërkorrupsion të Kosovës, pasuria e këtyre dy komandantëve të luftës kalon shifrën prej afër 1 milion eurosh.më shumë
Fillon protesta e mantel-bardhëveMjekët e QKUK-së, kanë filluar protestën ku po kërkojnë zbatimin e kontratës...më shumë
Trashet korrupsioniMungesa e llogaridhënies dhe e transparencës nga ana e institucioneve të Kosovës, bën që...më shumë
Devolli Corporation distancohet nga panotë fyeseKompania Devolli përmes një komunikate për medie është distancuar nga panotë që u...më shumë
Shtyhet takimi për migrimin ilegalDrejtori i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni nuk do udhëtojë për në Beograd...më shumë
Meucci: Rreth 20 të dyshuar për krime lufte në GjakovëShefi i EULEX-it Gabriele Meucci ka deklaruar për “Veçernje Novosti” të Beogradit se deri...më shumë
Punëtorët e gjykatave dhe të prokurorive: O kushtet, o grevëPunëtorët e administratës në gjykata dhe prokurori kanë mbajtur grevë nga ora 08:30 deri...më shumë
Për verifikimin e kategorive të dala nga lufta, 1550 ankesaPas publikimit të listave fillestare të verifikuara nga zonat operative të UÇK-së, Karadakut,...më shumë
Kampanjë ofenduese ndaj gazetarit të Express, Berat BuzhalaNë Qytetin e Pejës janë shpërndarë billbordë ofendues ndaj gazetarit Buzhala. Ai...më shumë
Jahjaga reagon për billbordin kundër BuzhalësPresidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, e ka dënuar këtë “veprim të padinjitetshëm...më shumë
Punëtorët e gjykatave të prokurorive të Kosovës nesër protestojnëSindikata e Pavarur e Judikaturës përmes një njoftimi për medie bën të ditur se...më shumë
Policitë rajonale diskutojnë migrimin ilegalNesër në Beograd do të mbahet një takim ndërmjet drejtorëve të policive nga...më shumë
Një veturë me targa të Beogradit digjet në MitrovicëAutomobili i udhëtarëve i markës "Mercedes" është djegur sot herët në mëngjes...më shumë

Kategoritë