Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Marte, 25 Shkurt 2020
Ish-pjesëtarët e MUP-it do të bllokojnë stacionin e policisë dhe EULEX-in në veriE Hënë 23 Shkurt 2015 12:11Ish-punëtorët e MUP-it serb në veri të Mitrovicës të cilët kanë pushuar së punuari pas marrëveshjes së Brukselit për policinë, kanë paralajmëruar protestë për sot, duke bllokuar stacionin e Policisë së Kosovës në veri të Mitrovicës, si dhe selinë e EULEX-it në këtë pjesë të qytetit.më shumë
Konfirmohet plaçka me njehsorëNjehsorit elektrik “AEL-TF.04-01”, të prodhuesit “Kohler”, iu është marrë...më shumë
Magjistralja Shkup-Prishtinë, është e dëmtuarQytetarët që udhëtojnë në magjistralen Shkup-Prishtinë kanë shprehur shqetësimet...më shumë
Policia godet prostitucionin në FerizajPolicia e Kosovës pas hetimeve të zhvilluara ka realizuar një operacion policor në bashkëpunim...më shumë
Policia ndalon në aeroport një 17 vjeçar që donte të shkonte në SiriPolicia e Kosovës ka arrestuar sot një 17 vjeçar i cili nëpërmes Aeroportit...më shumë
Aksident komunikacioni, dy serbë të vdekur e tre të lënduarNjë aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur mbrëmë në Verboc të Gjilani, kur një...më shumë
Kosova, e gatshme për kthimin e migrantëve!?Sefedin Kuçi nga Departamenti për Shtetësi, Azil dhe Migrim në MPB të Kosovës,...më shumë
AUV: Mielli në Kosovë është i sigurtMielli apo të gjitha produktet e tjera ushqimore të cilat janë importuar në Kosovë deri më...më shumë
MSH ndan gjashtë milionë euro për trajtimin e pacientëve jashtë venditMinistria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se këtë vit fondi për trajtimin e...më shumë
Antikorrupsioni, nisë hetimet për ministrin Arban AbrashiAgjencia Kundër Korrupsionit ka nisur hetimet rreth rastit të ministrit të Punës dhe Mirëqenies...më shumë
Myftiu Tërnava në Mekë, në konferencën "Luftimi i terrorizmit"Myftiu i Kosovës, Naim ef. Tërnava ka udhëtuar për në Mekë të Arabisë Saudite,...më shumë
Mustafa kundër zgjedhjes së Mustafës drejtor i PTK-sëKryeministri i Kosovës Isa Mustafa është shprehu kundër zgjidhjes së Agron Mustafës...më shumë
Agron Mustafa, kryeshef i ri i PTK-sëIsh drejtori i Aeroportit të Prishtinës, Agron Mustafa do të jetë në krye edhe të një...më shumë

Kategoritë