Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Diel, 26 Janar 2020

Jep dorëheqje drejtori i ATK-së, Behxhet Haliti

E Hënë 01 Qershor 2015 14:33

Behxhet Haliti ka dhënë dorëheqje nga posti i drejtorit të përgjithshëm të Administratës Tatimore të Kosovës.

Express merr vesh se Haliti ka dorëzuar dorëheqjen e tij, mirëpo ende nuk dihen shkaqet e marrjes së këtij vendimi nga ana e Halitit.

Në vend të tij, si ushtrues detyre do të jetë Nait Sharku. 

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.