Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Premte, 06 Dhjetor 2019

Zjarr në malet e Zhegrës së Gjilanit

E Enjte 30 Korrik 2015 09:11

Një zjarr ka përfshirë sot malet e fshatit Zhegër të Gjilanit.

Lajmin për rënien e zjarrit në këto male e ka konfirmuar për Klan Kosovën edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani. 

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.