Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 23 Shtator 2019

Në Ferizaj konfiskohen bankënota 50 eurosh të falsifikuara

E Mërkurë 16 Shtator 2015 10:05

Në Ferizaj janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit në disa lokacione të ndryshme kanë vënë në qarkullim kartëmonedha të falsifikuara prej 50 euro, njofton Policia e Kosovës.

Gjatë kontrollit te njëri nga të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar 21 x 50 kartëmonedha që dyshohet të jenë të falsifikuara. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.