Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 27 Janar 2020

Mustafa me kabinetin qeveritar viziton BIK-un

E Enjte 24 Shtator 2015 13:43

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri, Hashim Thaçi dhe ministrat, Avdullah Hoti, Ferid Agani dhe Haki Demolli, vizituan sot Bashkësinë Islame të Kosovës me rastin e Kurban Bajramit.

“Jemi këtu t’i urojmë myftiut dhe gjithë besimtarëve. Gëzohemi për një festë të përbashkët e cila ndërlidhet me paqen me sakrificën dhe me besimin që t’i ndihmojmë njëri tjetrit, të punojmë bashkë, t’i çojmë proceset tona përpara dhe t’i kontribuojmë vendit”, tha Mustafa.

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.