Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Diel, 21 Prill 2019

Partia Socialiste e Kosovës i bashkohet Vetëvendosjes

E Premte 26 Prill 2013 22:45

Lëvizjes Vetëvendosje i është bashkuar sot Partia Socialiste e Kosovës, njoftoi KTV. Ky zyrtarizim është bërë para pak çastesh në zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje.

Partia Socialiste është parti e vogël në Kosovë dhe është themeluar nga Emrush Xhemajli.
 

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.