Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Diel, 26 Janar 2020

PPE dënon sulmin me vezë ndaj Kryeministrit

E Premte 25 Shtator 2015 17:30

Partia Popullore Evropiane ka reaguar për sulmin me vezë ndaj Kryeministrit Mustafa duke e dënuar aksionin e opozitës

Në një postim në Twitter kanë shkruar se EPP janë tronditur thellë për sulmin e Kryeministrit Isa Mustafa në Parlament. Sipas tyre respekti për institucionet demokratike është i rëndësishëm për diskursin politik. 

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.